Захід з питань безбар’єрності та доступності послуг архівних установ та установ страхового фонду документації

Categories:

Директор Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву Тетяна Ємельянова, заступник директора Людмила Паламарчук і начальник відділу використання інформації документів Тетяна Макарова взяли участь у заході з питань безбар’єрності та доступності послуг архівних установ та установ страхового фонду документації, що відбувся 24 квітня на базі Центрального державного архіву громадських об’єднань та україніки. Захід організовано Державною архівною службою України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe.

Спікерами виступили Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, Радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, перша заступниця Голови Державної архівної служби України Тетяна Шевченко, керівниця команди людиноцентричних результатів політики проєкту SURGe Марія Плаксенко та експертка з питань безбарʼєрності проєкту SURGe Ірина Войцеховська. Участь у заході також взяли представники міністерств, керівники центральних органів виконавчої влади, центральних державних архівних установ та установ страхового фонду документації.

На заході було представлено методичні рекомендації «Доступність публічних послуг державних архівних установ та установ страхового фонду документації з урахуванням потреб маломобільних груп населення, включаючи осіб з різним рівнем комунікаційних можливостей», розроблені Державною архівною службою України за підтримки експертів проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Трансляцію заходу можна переглянути на YouTube-каналі Укрдержархіву за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=6xK2ufSIqB8

Перейти до вмісту