Фотовиставка «Київ учора та сьогодні: подорож у часі»

Categories:

25 травня у парку Тараса Шевченка відбулося урочисте відкриття спільного виставкового проєкту Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву та Комунального підприємства Київської міської ради «Київінформ», присвяченого Дню Києва.

Експозиція виставки розповідає про те, як виглядало наше улюблене місто понад сто років тому, а також дає змогу насолодитись яскравими знімками сучасного Києва. У межах проєкту представлено світлини з видами Києва кінця ХІХ – початку ХХ ст. із фондів ЦДАЕА та фотороботи з колекції «Вечірнього Києва» (КП «Київінформ»), що відображають сьогодення столиці України.

Офіційну церемонію відкриття відвідали в. о. Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова, заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, директор Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації Роман Лелюк, представники кафедри архівознавства та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, колеги-архівісти.

У рамках церемонії відкриття виставки в. о. Голови Укрдержархіву Тетяна Ємельянова зосередила увагу присутніх на унікальності проєкту, що об’єднав документи двох установ з історії міста Києва, та наголосила на необхідності збереження нашого культурного надбання в ці складні для країни часи.

Із вітальною промовою виступила також директор Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву Олена Косенко, в якій подякувала всім учасникам і Державній архівній службі України за підтримку.

Виставка є результатом плідної співпраці та довіри нашого партнера, провідного медіа столиці «Вечірній Київ», за що ми їм безмежно вдячні. Висловлюємо щиру подяку Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за допомогу в організації та проведенні заходу.

Запрошуємо киян і гостей міста на «прогулянку» по Києву! Виставка буде експонуватися до 15 червня у парку Тараса Шевченка за адресою: Київ, вул. Володимирська, 60.

Перейти до вмісту